Planinarska škola 2017/18.

Objavljeno 31. srpnja 2017.

KRENULI SU UPISI U KAMENJAKOVU PLANINARSKU ŠKOLU

-POPUNJENO-

Škola je namijenjena članovima planinarskih društava - početnicima i ostalima koji žele proširiti znanje, iskustvo i vještine kako bi sigurno i ugodno odlazili u planinu i vratili se doma. Škola je ujedno odlična priprema za nastavak specijalističkog školovanja - za buduće planinarske vodiče, markaciste, alpiniste...

Tko trenutno nije član planinarskog društva može se učlaniti u PD Kamenjak prilikom upisa u školu.
Kotizacija za školu je 300 kn. Broj polaznika ograničen je na 30.

Škola počinje sredinom listopada - predavanja srijedom navečer u kamenjakovim prostorijama na Korzu, a vježbe su obično nedjeljom. Do početka škole polaznicima preporučamo da nabave osnovnu opremu - o tome i ostalome više na STRANICI ŠKOLE i u tajništvu Kamenjaka utorkom i petkom od 19 do 21 sat.