Sisol

Mjesto polaska: Delta

Težina: lagana staza
Trajanje: 4-5 sati

Ovaj izlet namijenjen je za roditelje sa djecom, predškolske i školske dobi, kao i za one kojima je lagani ritam draži.

Sisol (883) je zadnji u nizu učkarskih vrhova. Krećemo iz Brseča, mjesta koje se smjestilo na 150-metarskoj litici pa nadmorska visina koju savladavamo nije mala.

Zato je nagrada na vrhu neprocjenjiva, s jedne strane prekrasan pogled na naš Kvarner, sa druge strane na našu lijepu Istru.

Sisol je kontrolna točka u dnevniku "Oko riječkih baklji" koji možete nabaviti u tajništvu društva.

Povratak: U popodnevnim satima
Cijena: 30 kn po osobi (na licu mjesta)
Prijave: na e-mail ili u tajništvu Društva do 10.03.2017.

Oprema: Planinarska obuća obavezna, vjetrovka, vode i hrane prema vlastitoj procjeni, nosiljka za mališane.
Napomena: Izletu mogu pristupiti članovi planinarskih društava. Za izletnike koji nisu članovi HPS-a vodič kao ni planinarsko društvo nisu odgovorni u slučaju nezgode.

Vodiči: Saša Subotić